PROGRAMOK [2009]
PROGRAMOK A HŐSÖK TERÉN |
2009. MÁJUS 30. SZOMBAT |
|
14:00-17:00 | Versenyzők pályapróbája |
17:00-22:00 | Történelmi lovas játékok próbája |
2009. MÁJUS 31. VASÁRNAP |
|
11:00-12:00 | a Nemzeti Vágta ünnepélyes megnyitója: a versenyzők fogadalomtétele és történelmi lovas játékok |
12:00-13:00 | Kishuszár Vágta – Előfutamok (gyereklovasok versenye) |
13:00-19:00 | Nemzeti Vágta – Előfutamok: |
13:00-13:45 | 1., 2., 3. előfutam |
13:45-14:00 | Kapunyitás, pályatakarítás |
14:00-14:45 | 4., 5., 6. előfutam |
14:45-15:00 | Kapunyitás, pályatakarítás |
15:00-15:45 | 7., 8., 9. előfutam |
15:45-16:00 | Kapunyitás, pályatakarítás |
16:00-16:45 | 10., 11., 12. előfutam |
16:45-17:00 | Kapunyitás, pályatakarítás |
17:00-17:45 | 13., 14., 15. előfutam |
19:00-20:00 | Díjugrató Verseny – Korlátugratás |
21:00-22:00 | Tüzes Vágta – éjszakai lovas parádé |
2009. JÚNIUS 1. HÉTFŐ |
|
10:00-11:00 | Díjugrató verseny – Magasugratás |
11:15-11:30 | Kapunyitás, pályatakarítás |
11:30-13:30 | Nemzeti Vágta – Középfutamok: |
11:30-12:15 | 1., 2., 3. középfutam |
12:15-12:30 | Kapunyitás, pályatakarítás |
12:30-13:15 | 4., 5., 6. középfutam |
13:15-13:30 | Kapunyitás, pályatakarítás |
13:30-14:15 | Hagyományőrző Huszárverseny | |
14:15-14:25 | Kapunyitás, pályatakarítás | |
14:25-14:50 | Kishuszár Vágta – Döntő, díjátadó | |
14:50-15:10 | Kapunyitás, pályatakarítás | |
15:10-15:30 | Ügető sztárfutam | |
15:30-15:40 | Széchenyi emlékfutam | |
15:40-16:00 | Orange Ways Jótékonysági sztárfutam | |
16:00-16:10 | Kapunyitás, pályatakarítás | |
16:10-16:30 | Mozgáskorlátozott lovasok bemutatója | |
16:30-16:40 | Kapunyitás, pályatakarítás | |
16:40-17:25 | Történelmi lovas játékok | |
17:25-17:40 | Olimpiai és világbajnok öttusázók futama | |
17:40-17:55 | Kapunyitás, pályatakarítás | |
17:55-18:30 | Nemzeti Vágta Döntő, ünnepélyes díjátadó |
PROGRAMOK MINDHÁROM NAPON, KÜLÖNBÖZŐ HELYSZÍNEKEN |
Vágta Korzó: a versenyző települések és támogatóik bemutatkozása (Nyitvatartás: szombat: 13:00-22:00 / vasárnap: 10:00-22:00 / hétfő: 10:00-19:00) |
Országkonyha – tájjellegű ételek és italok Kézműves vásár Népzenei programok Kocsi- és nyeregkiállítás Lovagoltatás, lósimogató Honfoglalás-kori íjásztábor Huszártábor „Kicsihősöm” Gyerekrajz Kiállítás – a rajzpályázat ünnepélyes díjkiosztója május 31-én lesz, 14:00 órakor, az Országkonyha színpadán |
(Figyelem! A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!) |